О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Дні відкритих дверей у НТУ «ХПІ»


#22 от 15.11.2011

Найбільший у Східній та Південній Україні вищий навчальний заклад Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» запрошує вас взяти участь у Дні відкритих дверей, який відбудеться у неділю 27 листопада 2011 року.

НТУ «ХПІ» має 23 факультети, військову кафедру, власний спортивний комплекс олімпійського стандарту, санаторій-профілакторій, бази відпочинку в Криму та у селищі Фігуровка (Харківська обл.). Університет готує фахівців з 97 спеціальностей за денною та до 60 – за заочною формою навчання.

Ліцензійний обсяг прийому: денна форма – 5715 місць, заочна – 4605 місць (ліцензія АГ № 508432). Обсяг прийому на денну форму навчання за рахунок державного бюджету 1608 місць.

Початок о 9.00 у електротехнічному корпусі за адресою: вулиця Фрунзе, 21.

Тут відбудеться зустріч з керівництвом НТУ «ХПІ», спілкування з ректором, проректорами, деканами, завідувачами кафедр та співробітниками приймальної комісії.

Абітурієнти отримають вичерпну інформацію про університет в цілому, про факультети і спеціальності, умови навчання та особливості правил прийому до НТУ «ХПІ» у 2012 році.

На гостей чекають: перегляд відеофільмів про наш університет, екскурсії до музею НТУ «ХПІ», до факультетів і кафедр, а також спілкування з викладачами та співробітниками університету, зацікавленими в здібних і талановитих студентах.

Наша адреса: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.

Їхати: до станцій метро «Пушкінська» або «Архітектора Бекетова».

Довідки за телефоном приймальної комісії: (057) 707-66-34.

 

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет