О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Міцного здоров’я і подальших успіхів!


#13-14 от 23.06.2011

Двадцять п’ятого червня виповнюється шістдесят років доцентові кафедри політичної історії НТУ «ХПІ» Юрію Івановичу Озерському.

Тридцять три з цих років життя пов’язані з НТУ «ХПІ». Потяг Юрія Озерського до педагогічної діяльності та хист до гуманітарних наук були закладені ще в дитинстві, адже народився і ріс Юрій Іванович у вчительській сім’ї. Свій трудовий шлях він розпочинав робітником на залізниці та піонервожатим у школі. У 1969 році він був призваний до лав Збройних Сил, де служив на Чорноморському флоті в екіпажі крейсера «Адмірал Ушаков». Ю. І. Озерський двічі перебував на бойовому чергуванні та маневрах у Середземному морі, брав участь у військових навчаннях «Океан» та «Південь», за що був відзначений медаллю «За військову доблесть» та нагрудним знаком «За дальній похід».

Закінчивши службу, він у 1973 році вступає на навчання до історичнго факультету Харківського державного університету, по його закінченні починає працювати асистентом кафедри історії КПРС Харківського політехнічного інституту. У 1983 році він успішно закінчив аспірантуру та захистив кандидатську дисертацію, присвячену проблемам Великої Вітчизняної війни 1941–1945 рр.

Нині Юрій Іванович Озерський є одним з провідних викладачів кафедри політичної історії, його дослідницький доробок складає понад 60 методичних та наукових робіт. Юрій Іванович сумлінно виконує обов’язки члена Ради кафедр соціально-гуманітарних дисциплін та профорга кафедри політичної історії, заступника голови профбюро Німецького технічного факультету.

Юрій Іванович прекрасний сім’янин. Разом з дружиною Зоєю Василівною, теж викладачем, вони виховали доньку, знаного фахівця з японської філології, що успадкувала від батьків здібності педагога і науковця. Юрій Іванович людина різнобічно обдарована, його кулінарним талантам може позаздрити і професійний кухар, а його гра на баяні не поступається грі фахового музиканта.

Колектив кафедри щиро вітає ювіляра з днем народження, бажає йому здоров’я, успіхів та багато років життя!

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2021


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет