|
Галина Привалова (Н-17а) вчиться на кафедрі хімічної технології неорганічних речовин, каталізу і екології. Нещодавно їй була присуджена іменна стипендія Верховної Ради України.
Ще у школі дівчина з задоволенням вивчала не тільки обов’язкові предмети, але й цікавилася науковими дослідженнями. Так, наприклад, під керівництвом П. А. Козуба – доцента кафедри ХТНР, К і Е Галина виконала наукову роботу, присвячену нанесенню металевих покриттів на синтетичні алмази. Вона була представлена на конкурс, який традиційно проводить Мала академія наук для школярів.
І хоча зі шкільними оцінками у Галини Привалової було все гаразд, вона все ж вирішила почати своє навчання у НТУ «ХПІ» на його підготовчих курсах. «У більшості абітурієнтів, – говорить героїня цієї публікації, – при вступі до вузу виникають деякі проблеми – безсоння і студіювання підручників, складний вибір майбутньої професії, хвилювання перед вступними іспитами. Чотири роки тому в мене їх майже не було! А вже в Політеху, коли був пройдений етап з курсу вищої математики, прийшло розуміння того, що ніякі труднощі в навчанні вже не страшні».
З нашої розмови з Галиною я зрозумів, що вона знаходила, як-то кажуть, спільну мову з усіма викладачами. Їй легко давалися не тільки загальнотехнічні дисципліни, але й інші предмети. Вона, наприклад, із зацікавленістю слухала лекції з соціології, політології та ін.
Зараз Галина Привалова готується до переддипломної практики, а згодом буде захищати дипломну роботу бакалавра. Під керівництвом завідувача кафедри хімічної технології неорганічних речовин, каталізу і екології професора О. Я. Лобойка дівчина досліджувала один з промислових способів отримання водню. У майбутньому вона хотіла б продовжити навчання у магістратурі.
«Я вважаю, – закінчує розмову Галина, – що найголовніше для сучасної молоді – займатися тим, що цікаво, постійно розвиватися. Я бажаю усім студентам-політехнікам удачі, щасливого білета на іспитах та гарного настрою! Наша група восени збереться вже на 5 курсі, і так хочеться, щоб ми зустрілися у тому ж самому складі, що і зараз!»