Другі літні спортивні ігри

#28-29 от 21.12.2010

У цьому році Міністерство освіти і науки України проводило змагання за програмою Других літніх спортивних ігор. Наша команда з легкої атлетики зайняла на них 1 місце, випередивши збірні не лише технічних вузів, але і всіх спеціалізованих спортивних навчальних закладів України.

* * *

У спорткомплексі нашого університету відбувся VIII турнір з аеробіки «Меморіал Тетяни Саблєвої».

* * *

Переможцем традиційних змагань «Кубок пам’яті першого ректора Харківського політехнічного інституту М. Ф. Семка» стала команда ЕМ факультету (капітан – Тимофій Кузьменко