О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Конференції


#18-19 от 27.08.2010

Силова електроніка та енергоефективність’2010

Міжнародна науково-технічна конференція під такою назвою відбудеться 19–24 вересня на оздоровчій базі НТУ «ХПІ» в Алушті. Її організаторами виступили Міністерство освіти і науки України, Інститут електродинаміки НАН України, НТУ «ХПІ» (кафедра промислової та біомедичної електроніки).

Бажання взяти участь у цьому форумі, присвяченому 125-річчю НТУ «ХПІ» виявили вчені, інженери і спеціалісти з України, Росії, Німеччини, Естонії, Литви, Польщі та ін.

«Проблеми автоматизації електроприводу. Теорія та практика»

Ця 17 Міжнародна науково-технічна конференція, яка відбудеться 20–25 вересня в Криму, теж буде присвячена 125-річчю НТУ «ХПІ». На ній спеціалісти в галузі електроприводу представлять понад 200 доповідей, це вчені з України, Росії, Німеччини, Франції, Польщі, Угорщини, Сирії, Казахстану та ін. країн.

У ці ж дні відбудуться засідання науково-методичної комісії з електромеханічних систем МОН України та конференція Української асоціації інженерів-електриків.

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет