О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Повідомлення


[Ректорат НТУ «ХПІ»]
#1 от 21.01.2009

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» проводить заходи щодо ліцензування діяльності з надання освітніх послуг з підготовки фахівців за спеціальністю 8.080407 «Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг». Обґрунтування можливостей інституту щодо ліцензування діяльності з надання цих освітніх послуг розглянуті на засіданні Регіональної громадської експертної комісії Державної атестаційної комісії в Харківській області (протокол № 7 від 05.10.07 р.) та погоджені з Головним управлінням освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації. З матеріалами ліцензійної справи можна ознайомитися за адресою: м. Харків, вул. Фрунзе, 21, НТУ «ХПІ», корпус У-2, 7 поверх, кафедра автоматизованих систем управління.

***

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» проводить заходи щодо ліцензування діяльності з надання освітніх послуг з підготовки фахівців за спеціальністю 7.050114 «Оподаткування». Обґрунтування можливостей інституту щодо ліцензування діяльності з надання цих освітніх послуг розглянуті на засіданні Регіональної громадської експертної комісії Державної акредитаційної комісії в Харківській області (протокол № 10 від 12.02.08 р.) та погоджені з Головним управлінням освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації. З матеріалами ліцензійної справи можна ознайомитися за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська,79/2, НТУ «ХПІ», корпус У-5, кімн. 205, кафедра фінансів і оподаткування.

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет