О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

У Вченій раді


#6 от 14.03.2008

Почесний професор НТУ «ХПІ»

Атестат Почесного професора НТУ «ХПІ» був вручений на засіданні Вченої ради університету 29 лютого цього року Валентину Івановичу Варенникову – Президенту Міжнародної ліги захисту людської гідності та безпеки, Герою Радянського Союзу, генералу армії (м. Москва). В.І. Варенников – учасник Великої Вітчизняної війни і Параду Перемоги, воєнних дій в Анголі, Сирії, Ефіопії й Афганістані, був головним організатором робіт військових частин по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З 2005 року очолює Міжнародну лігу захисту людської гідності та безпеки, яка веде миротворчу й соціально-гуманітарну діяльність. НТУ «ХПІ» відзначив генерала В.І. Варенникова за активну миротворчу, благодійну діяльність на благо України та співвітчизників, високоефективну суспільну працю з розбудови правової держави, формування високих професійних якостей громадян, створення умов для самореалізації особистості. Золоту Зірку «ГЕРОЙ КОЗАЦТВА» вручив йому Верховний отаман України та Діаспори, Гетьман Козацтва Запорозького, маршал козацтва Дмитро Сагайдак.

Козацькі відзнаки

Ректор НТУ «ХПІ» Л.Л. Товажнянський нагороджений орденом «Покрова» та Срібним хрестом «Козацька Слава». Проректорам Є.І. Соколу і А.П. Марченку та вченому секретареві НТУ «ХПІ» Ю.І. Зайцеву отаман Сагайдак вручив такі ж Срібні хрести.

Атестати, дипломи, грамоти

Ректор, професор Л.Л. Товажнянський вручив, як завжди, на засіданні Вченої ради атестати, дипломи та почесні грамоти науковцям, викладачам і студентам нашого університету.

Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України відзначена плідна робота з обдарованою молоддю та значний внесок у підготовку та проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2006/2007 н. р. професора М.І. Безменова, доцента Л.Б. Кащеєва та асистента С.В. Коваленко.

Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджений професор В.Б. Клєпіков, як науковий керівник студента Євгена Банєва, що став переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних напрямків у галузі електромеханічних систем та електроприводу. Диплом ІІ ступеня отримав призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Сергій Кривий.

Атестати професорів НТУ «ХПІ» отримали О.Г. Глєбова та І.Г. Мякшина.

Нові іменні стипендіати

Вчена Рада затвердила нові кандидатури іменних стипендіатів.

Стипендія ім. М.Ф. Семка:

Олег Лосєв (КІТ-74);
Аліса Шаргуленко (МШ-14б).

Стипендія Вченої ради університету:

Олександр Кондратенко (ТМ-43б).

Іменна стипендія Аваза Назарова:

Наталія Захарова (ЕМ-24а);

Марія Лешта (ЕМ-54);

Олексій Чуян (ЕМ-14а);

Наталія Шумакова (ЕМ-64);

Олександр Харченко (ЕМ-43).

Іменні стипендії отримують близько 50 кращих студентів університету.

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет