О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

Дні відкритих дверей


#22-23 от 14.11.2007

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

запрошує відвідати наш університет та взяти участь у «Днях відкритих дверей» та олімпіадах, які відбудуться у неділю 18 листопада 2007 року.

Початок заходу о 9:00 в Електротехнічному корпусі, де відбудуться зустрічі з керівництвом НТУ «ХПІ», деканами, завідувачами кафедр та співробітниками приймальної комісії.

Абітурієнти отримають вичерпну інформацію про університет в цілому, про факультети і спеціальності, умови навчання та особливості правил прийому до НТУ «ХПІ» у 2008 році.

Також на гостей чекають: демонстрація відеофільмів про наш університет, екскурсії до музею НТУ «ХПІ» та спортивного комплексу, до факультетів і кафедр, а також спілкування з викладачами та співробітниками університету, зацікавленими в здібних та талановитих студентах.

ОЛІМПІАДИ:

О 13 годині розпочнуться письмові олімпіади для абітурієнтів з таких дисциплін: математика, хімія, фізика, інформатика, українська мова (твір).

Для участі в олімпіаді необхідно мати: документ з фотокарткою, що посвідчує особу (паспорт або учнівський квиток), ручку та 55 грн.

Пільги для учасників олімпіад:

  • Переможці та призери олімпіад з будь-якої дисципліни (кількість необмежена) мають право вступати до НТУ «ХПІ» за окремим конкурсом.
  • Навіть не призові, але високі оцінки на олімпіадах з математики, хімії чи української мови (конкурсні дисципліни), можуть, за бажанням учасника, бути зараховані як оцінки вступних іспитів для навчання за контрактом.
  • Високі оцінки на олімпіадах з математики, хімії, української мови, фізики, інформатики, за бажанням учасника і при наявності відповідної угоди між НТУ «ХПІ» та школою, можуть бути зараховані як випускні в школі.

Запрошуємо сміливих, впевнених та цілеспрямованих абітурієнтів до участі в олімпіадах! Це шанс значно спростити вступ до НТУ «ХПІ».

Наша адреса: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21. Їхати: до станцій метро «Пушкінська» або «Архітектора Бекетова», або трамваями 5, 7 маршрутів до зупинок «вул. Гіршмана» або «вул. Гуданова».

Довідки за телефоном приймальної комісії (057) 707-66-34.

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2019


Яндекс.Метрика

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Національний університет цивільного захисту України Народная украинская академия Харківський національний автомобільно-дорожній університет Національний фармацевтичний університет Національний гірничий університет